Jaki gadżet wybrać

Gadżety reklamowe zdają się być formą reklamy, która jest przystępna dla praktycznie każdego przedsiębiorcy - niezależnie od wielkości jego firmy. Trudno się nie zgodzić z tym twierdzeniem. Budowanie relacji z klientami nie musi wymagać dużych nakładów finansowych. Ostateczny koszt takiej inwestycji jest zależny od nas samych, naszej grupy docelowej, a także profilu firmy.

Jakie gadżety reklamowe ofiarowywać swoim klientom?

Aby gadżety reklamowe spełniały swoją rolę - budowały zaufanie i pozytywny wizerunek - przy ich wyborze musimy kierować się kilkoma czynnikami, które sprawią, że przypadną one do gustu nie tylko nam, ale przede wszystkim naszym klientom.

Co warto zatem brać pod uwagę? To, jaką firmą jesteśmy i kto jest naszym klientem. Przykładowo rozprowadzamy luksusowe perfumy i okazji urodzin stałego klienta, chcielibyśmy sprezentować mu coś wyjątkowego. Co to może być? W dobrym guście będą tutaj eleganckie długopisy z grawerunkiem lub też pióra wieczne w pięknym opakowaniu. Koszt takiego produktu wyniesie nas około kilkudziesięciu złotych za sztukę.

W przypadku, gdy pracujemy w branży finansowej i oferujemy swoim klientom różnego rodzaju ubezpieczenia, kredyty i inne produkty finansowe, a naszą grupą docelową są duże firmy, to doskonałym prezentem będą USB, które posiadają drewnianą lub skórzaną obudowę. Koszt 100 sztuk pendrivów zaczyna się również od kilkudziesięciu złotych i jest zależny od wielkości zamówienia, jak i jakości wykończenia produktu.

Power banki z nadrukiem firmowym będą za to idealnym prezentem dla naszych klientów, gdy znajdujemy się na zamkniętej prezentacji firmowej i chcemy, aby materiały, z którymi zapoznają się na niej nasi klienci, zostały im podarowane w niezapomnianej formie.

Gadżety uniwersalne

Nie oznacza to jednak, że power banków, pendrive twisterów, czy długopisów nie możemy podarować również innym klientom. Różnica będzie tutaj polegać jednak na ich designie. Dla studentów lub fanów elektroniki doskonałym pomysłem będą wodoodporne pendrive, które dostaniemy już od 16 zł/szt, lub długopisy, które otrzymamy w cenie już od 1,65 zł/szt.

Klientom premium nie zaleca się ofiarowywać smyczy z logiem. Logosmycze świetnie sprawdzą się jednak dla klientów, którzy ciągle są w drodze, pracują w terenie.

W celu otrzymania oferty - prosimy o wypełnienia formularza