Nadruki tampondrukiem

Dzięki wykorzystywaniu poduszek najczęściej zrobionych z gumy(tamponów), które posiadają różne kształty możliwy jest nadruk na przeróżnych kształtach i formach.

Od długopisów, kubki, piłki po torby. Można stemplować w jednym lub w wielu kolorach na większości produktów. Plastikowe przedmioty często są drukowane właśnie dzięki tej metodzie.

Tampondruk jest popularną metodą nadruku, ponieważ jest niezwykle łatwa, szybka i ekonomiczna.

Ta technika znakowania polega na napełnieniu farbą matrycy, z której wcześniej wyrabia się pożądany przez projekt kształt, następnie zostaje on przenoszony na silikonowy, elastyczny tampon, a następnie odbija się jego wzór na wybranym produkcie, właśnie poprzez dociśnięcie go do tamponu.

Tampodruk

Tą metodę można również wykorzystywać na przedmiotach które są wykonane z metalu. Doskonale radzi sobie z twardymi powierzchniami, ponieważ są one proste. Zagięcie na materiale mogą zniekształcić i zepsuć wzór. Metoda znakowania tampondrukiem doskonale nadaje się do znakowania takich gadżetów promocyjnych jak długopisy, wizytowniki, pendrivy, kalkulatory, zapalniczki, otwieracze, żetony, kalendarze, teczki oraz przedmioty wykonane z drewna i plastiku. Można również zastosować tą metodę jako nadruk na tabletkach oraz strzykawkach. Stosuje się ją również do drukowania logo na zabawkach, produktach kosmetycznych i opakowaniach, które są przeznaczone do żywności. Tampondruk to także doskonały pomysł druku na elementach oświetleniowych samochodu, na klawiszach i nakryciach do telefonu.

Metoda tampondruku sprawdza się doskonale tam, gdzie inne techniki druku nie dają sobie rady.

W celu otrzymania oferty - prosimy o wypełnienia formularza