Tłoczenie logo

Metoda tłoczenia odbywa się w bardzo wysokiej temperaturze, która sięga od 140-160 stopni Celsjusza.

Odbywa się także pod bardzo dużym ciśnieniem. Na materiał przeznaczony do tłoczenia można nanieść praktycznie każdy wzór, który podnosi prestiż ozdobionego upominku i przez to daje większe możliwości promocyjne. Przykładem jest skórzany portfel, który przygotowywany jest według oryginalnego projektu, który pokazuje, że ma się klasę oraz podkreśli jego elegancki styl. Dzięki temu upominek znacznie się wyróżni na tle innych gadżetów. Tłoczenie gwarantuje szybką i wysoką jakość wykonania oraz trwałość. Taki wytłoczony nadruk jest odporny na ścieranie i jest niezniszczalny w codziennym użytku.

Wytłoczone logo przetrwa lata oraz długo będzie przypominał danej osobie od kogo dostał prezent. Efektem tego będzie przedłużony efekt promocyjny.

Tłoczenia można wykonywać na papierze, skórze i materiale skóropodobnym. Jest to znakomity pomysł, aby profesjonalnie go ozdobić.

Przy pomocy specjalistycznych narzędzi można wykonać świetne wzory i logotypy o skomplikowanych wzorach i napisach, które zostaną wykonane bardzo starannie i precyzyjnie.

Tłoczenia można również wykonać w kilku kolorach, np. w kolorze srebrnym, holograficznym lub złotym.

Tłoczenie skózanych gadżetów

Mogą mieć podłoże matowe lub satynowe, według pragnień Klientów. Odpowiednia temperatura tłoczenia ustala czy efekt będzie bardziej, czy jednak mniej widoczny.

Ważnym warunkiem tłoczenia skór jest to odpowiednia wilgotność materiału oraz temperatura. Oprócz klasycznego przykładu tłoczenia portfeli, można również tłoczyć kalendarze, etui do okularów, obróbki pendrivów lub skórzane breloczki.

W celu otrzymania oferty - prosimy o wypełnienia formularza