Grawerowanie laserowe

Metoda grawerowania laserowego jest nowoczesną metodą wypalania nadruku na wielu możliwych powierzchniach. Najczęstszą powierzchnią do znakowania jest metal. Cały proces wypalania kontroluje komputer, dlatego nadruk jest dokładny, precyzyjny, ostry i efektowny. Ta technika jest doskonale wpasowuje się w materiały szlachetne i stale. Efekt końcowy jest klasyczny i gustowny.

Grawerowanie laserowe współpracuje nie tylko z metalem, ale także ze szkłem lub z drewnem, kartonem, skórą, tworzywem sztucznym, papierem, gumą stemplarską i laminatem grawerskim. Komputer kontroluje wiązkę laserową, która zapewnia estetyczny wynik projektu. Niestety grawerowanie laserowe nie jest możliwe w przypadku dużej ilości kolorów.

Barwę wyznacza kolor materiału lub jego podstawowej warstwy, pod którą umieszczany jest grawer. Ta technika zostawia trwałe i eleganckie wykończenie danych produktów. Do znakowania grawerem laserowym wykorzystywane są nowoczesne maszyny, specjalnie do tego przeznaczone, dzięki którym zlecone zamówienia zostaną solidnie wykonane zgodnie z ustalonymi projektami.


gadżety z grawerem

Grawerowanie laserowe pozwala na osiągnięcie doskonałych efektów znakowania, które cechują się szykownością, trwałością i elegancją. Metoda ta daje największe możliwości spośród dostępnych metod grawerowania. Grawerowanie laserowe jest odporne na wszelkiego rodzaju działania czynników zewnętrznych, jak woda, wilgoć, promienie słoneczne oraz na wszelkiego rodzaju środki chemiczne.


W celu otrzymania oferty - prosimy o wypełnienia formularza