Produkcja pamięci USB w kształcie na Państwa zlecenie

Gadżety, które mają za zadanie promować daną firmę powinny spełniać trzy zasady. Muszą być wysokiej jakości, pożyteczne, a zarazem dość oryginalne.

Wszystkie te kryteria spełniają pendrive'y - jednak nie takie zwyczajne, ale wykonane w pełni spersonalizowanym kształcie.

pendrive w kształcie na zamówienie

Pendrive w indywidualnym kształcie

Pamięć USB (to znaczy pendrive) jest obecnie przedmiotem niezwykle użytecznym, przydaje się bowiem zarówno w pracy, jak i w domu. Jej niewielkie rozmiary umożliwiają przywieszenie jej do kluczy albo codzienne noszenie w torebce. Dlatego też, tą powszechność pendrive'ów warto wykorzystać i wybrać je jako gadżet reklamujący własną firmę. Nie trzeba jednak ograniczać się do zwykłej, jednokolorowej pamięci USB, bo dużo lepszym rozwiązaniem jest zamówienie dla siebie pendriive'ów, które posiadać będą nietypowy kształt - zwracający na siebie uwagę (i najlepiej kojarzący się z profilem przedsiębiorstwa).

Pendrive na zamówienie - jak to wygląda?

Tego rodzaju pendrive'y nie są tak powszechne, jak upominki typu kubki czy długopisy, dlatego dają szansę na naprawdę skuteczną reklamę, a ich częste użytkowanie gwarantuje nieustanny kontakt z logo danej firmy (które także może znaleźć się na pamięci USB). Pendrive w kształcie wybranym przed klienta zamawia się wysyłając producentowi opis, szkic czy zdjęcie wybranej rzeczy. Firma wytwarzająca te niewielkie sprzęty, nie bojąc się nowych wyzwań, na pewno podejmie się wykonania nawet najbardziej nietypowego modelu. Oczywiście nie kupuje się tutaj nic "w ciemno". Na początku wytwarzany jest pendrive pojedynczy, dopiero po zatwierdzeniu jego wyglądu przez klienta zaczyna się produkcja całego nakładu. Pendrive w nietypowym, indywidualnym kształcie jest idealnym upominkiem biznesowym dla kontrahentów, stałych klientów i osób, z którymi chce się dopiero nawiązać bliższą współpracę.

W celu otrzymania oferty - prosimy o wypełnienia formularza