Metalowy powerbank 10000mah

PBC203

Powerbank z logo Twojej marki z łatwością naładujesz małe akcesoria mobilne jak smartfony, nawigacje, czy tablety. Można nimi ładować również drony. Ten metalowy powerbank posiada funkcję grawera i tampondruku oraz posiada sygnalizację LED podczas zasilania i ładowania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo liczny wybór powerbanków reklamowych. Powerbanki reklamowe charakteryzują się prostą grafiką, szeroką gamą kolorystyczną i pojemnościową. Zaskoczą Klientów oraz Kontrahentów swoją oryginalnością i niepowtarzalnością. Oferujemy szeroki wachlarz powerbanków oraz szerokie rozwiązania, które pomogą osiągnąć wyczekiwany sukces w promocji Państwa firmy.

Nadruk UV

Technologia nadruku cyfrowego UV można stworzyć na praktycznie każdym dowolnym, popularnym gadżecie reklamowym jakim jest np. pendrive

Grawerowanie laserowe

Metoda grawerowania laserowego jest nowoczesną metodą znakowania na wielu możliwych powierzchniach. Najczęstszą powierzchnią do znakowania jest metal. Cały proces wypalania kontroluje komputer, dlatego nadruk jest dokładny, precyzyjny, ostry i efektowny.

W celu otrzymania oferty - prosimy o wypełnienia formularza